sesja zdjęciowa prawników, prawniczka, sesja biznesowa dla prawnika

Obawy przed przystąpieniem do profesjonalnej sesji zdjęciowej są absolutnie bezzasadne. Można powiedzieć, że im bardziej obawiamy się kontaktu z obiektywem, tym bardziej warto wybrać taką agencję parająca się opracowaniem spójnego wizerunku, która wykreuje go od podstaw. CoolHeads to taka właśnie agencja – nie tylko robimy zdjęcia, ale także dbamy o to, żeby nasi klienci mogli skorzystać z usług profesjonalnego stylisty, makijażysty i fryzjera. Fotografia biznesowa wymaga maksymalnego skupienia się na kliencie i wspólnego wypracowania metody na stworzenie wizerunku osoby profesjonalnej, ale też nie przesadnie zdystansowanej.

Podejmując współpracę z profesjonalistami mamy gwarancję, że zyskamy nie tylko fotografie, które posłużą nam do autopromocji w mediach tradycyjnych i społecznościowych, ale przy okazji nauczymy się jak fachowo zrobić makijaż, ubrać się zgodnie z zasadami dress code’u czy ułożyć fryzurę.

sesja zdjęciowa prawników, prawniczka, sesja biznesowa dla prawnika

Ile trwa sesja zdjęciowa?

Czas trwania sesji zdjęciowej uzależniony jest od jej charakteru.

Jak się ubrać do sesji zdjęciowej?

Podczas sesji biznesowej obowiązuje dress code zgodny z zasadami panującymi w danej branży. Dobrze ubrać się w żakiet czy marynarkę, w których czujemy się swobodnie. Wbijanie się na siłę w odzież i obuwie, w których czujemy się niekomfortowo może skutkować jedynie tym, że podczas sesji będziemy spięci i będziemy zachowywać się nienaturalnie. Jeśli nie wiemy jakie kroje czy kolory są dla nas korzystne, nie mamy pojęcia czy ubrania, w których dobrze wyglądamy na co dzień będą równie dobrze prezentowały się w obiektywie, poprośmy o pomoc stylistę.

fotografia zarządu, zdjęcie biznesowe

Czy przed sesją mogę skorzystać z porad stylisty?

Tak, w CoolHeads możesz skorzystać z porad stylisty. Możesz, a nawet powinieneś. Nasi styliści i stylistki mają doświadczenie w pracy z obiektywem aparatu i kamery, dlatego ich rady są ściśle praktyczne. Nie ma ryzyka, że podpowiedzą Ci niekorzystną stylizację. Pierwszy w życiu kontakt z profesjonalnym stylistą może zaowocować zmianą garderoby oraz odświeżeniem naszego wizerunku. Stylista nie tylko pomoże dobrać garderobę na sesję fotograficzną, ale także wskaże słabe i mocne strony naszego myślenia o kreowaniu wizerunku za pomocą ubrań.

Czy potrzebuję makijażu?

Tak, potrzebujesz – także jeśli jesteś mężczyzną. Oczywiście inaczej wygląda makijaż w przypadku kobiet, gdy w grę wchodzi wykorzystanie całej baterii kosmetyków kolorowych, inaczej w przypadku mężczyzn. Tym, co łączy makijaż do sesji fotograficznej dla obu płci jest konieczność korekty koloru skóry oraz uzyskania naturalnej karnacji.

makijażystka wykonująca make-up przed sesją biznesową

Tylko doświadczony makijażysta umie dobrać kosmetyki współgrające z oświetleniem sesji. Samodzielnie wykonany makijaż może być doskonały na co dzień, ale działać niekorzystnie w czasie sesji fotograficznej: może postarzać, podkreślać mankamenty skóry, oszpecać.

Po jakim czasie otrzymam swoje zdjęcia

Kiedy tylko wybierzemy docelową liczbę fotografii, otrzymasz je na nośniku elektronicznym. Ze wszystkich wykonanych fotografii wybierzemy te, na których wyglądasz najkorzystniej. Zawsze wykonujemy więcej zdjęć, niż przewiduje wybrany przez klienta pakiet, żeby dało się wybrać te naprawdę najlepsze. W zależności od okresu w którym wykonywana jest sesja, gotowe zdjęcia dostarczamy w ciągu kilku do kilkunastu dni.