Zdjęcia profilowe na Linkedin, do CV i inne

Samodzielne próby stworzenia zdjęcia profilowego nigdy nie kończą się sukcesem. Wychodzi na jaw nasza nieumiejętność komponowania kadru, oświetlenia, wykonania profesjonalnego makijażu. Amatorszczyznę po prostu widać. W naszym studiu nie wykonujemy zdjęć bez profesjonalnego makijażu. Lekki i świeży makijaż do sesji typu no makeup jest zupełnie innym makijażem, niż te wykonywane samodzielnie.

Nie tylko ze względu na umiejętności naszych makijażystów, ale przede wszystkim z uwagi na fakt, że używają oni innych kosmetyków, niedostępnych w zwykłych drogeriach. Choć wszystkie wykonane zdjęcia poddajemy podstawowej obróbce, w przypadku, gdy klient(ka) upiera się przy własnym makijażu, sesję trzeba najczęściej po prostu powtórzyć – jej efekty są niezadowalające dla modela i nieakceptowalne dla fotografa sygnującego zdjęcia swoim nazwiskiem.

Zdjęcia profilowe na Linkedin i nie tylko

 
Decydując się na indywidualne zdjęcia profilowe w studiu Cool Heads można liczyć na:

  • Podstawową obróbkę zdjęć wliczoną w cenę sesji
  • Szczegółowy retusz fotografii płatny dodatkowo 90 pln + VAT / 1 zdjęcie.
  • Pakiet kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć z naszymi rekomendacjami do wyboru

 
PAKIET BASIC:
1 fotografia na neutralnym tle: 400 PLN + VAT
Pakiet dla osób, które potrzebują wyłącznie jednego profesjonalnego typowo biznesowego zdjęcia.

 
PAKIET STANDARD:
3 różnorodne fotografie: 550 PLN + VAT
Pakiet dla osób, które obok zdjęcia biznesowego potrzebują także fotografii,  na których zaprezentować się mogą w stylu casualowym i lifestylowym (np. zdjęcia w naturalnych pomieszczeniach, w kontekście miasta czy biurowca). Podczas sesji istnieje możliwość zmiany stroju.

 
PAKIET PREMIUM:
5 różnorodnych fotografii : 750 PLN + VAT
Pakiet dla osób chcących skompletować fotografie, które nadawać się będą do szerokiego zastosowania od wizytówek firmowych, profili zawodowych, CV, przez portale społecznościowe po prasę branżową.

 

Zadzwoń: 790 466 446
lub napisz maila:
coolheadswarszawa@gmail.com
i umów się na sesję zdjęciową